Autós népítélet / Mazda / 323, 323f V (1994 - 1998)

Ítéletek (71 db)

Cím / Modell / Évjárat Időpont Hossz Km Ítélet Ért.
Az összes ítélet egy oldalon

A Totalcar tesztjei a típusról:

• Itt a vízzel menő autó!
    Önök szerint érdekes egy Mazda RX-8, ami hidrogénnel megy? Hát persze, hogy az. De sokkal izgalmasabb volt a másik autó. Volt benne minden. Wankel, hidrogén, hibrid hajtáslánc elektromotorra, ráadásul jobbkormányos kivitelben, csupa kandzsival mindenhol. Mulattam jókat.
  • Mazda6 (2009)
    Teszteredmény

• Eltűnt a B oszlop
    A visszaigényelhető ÁFA még a divatnál is meghatározóbb, így nem csoda, hogy évente 3000 PICK-UP-ot értékesítenek, miközben a Mazda B2500-as az eladások 20 százalékáért felelős. A fejlődés nem állhat meg, négyéves sikermodellt is megkörnyékezte a nehezen definiálható zum-zum érzés. Ez jelen esetben egy modellfrissítést jelentett.
A típus népítéleteinek átlaga: 7,7

Mazda 323, 323f V 1994 Mazda 323, 323f V 1994